Plastové okná

S dorazovým tesnením je zdokonalená tepelná izolácia okien vďaka 70 mm stavebnej hrúbke 5-komorová technológia systému moderný­ dizajn plastových okien a dverí rôzne dekori a farebné varianty materiálov systému 70 mm hospodárnosť vďaka minimalizovanému skladovaniu okien dodatočná tepelná a zvuková izolácia okien a zvýšenie bezpečnosti vďaka hlbšej drážke pre sklo viac istoty pri 13 mm osi pre kovanie zlepšená statika materiálov a celková pevnosť plastových okien optimalizovaný priebeh izotermických kriviek systému 70 mm nenáročná montáž okien a dverí.

Plastové okná - 70 mm systémy 

S dorazovým tesnením je zdokonalená tepelná izolácia okien vďaka 70 mm stavebnej hrúbke 5-komorová technológia systému moderný­ dizajn plastových okien a dverí rôzne dekory a farebné varianty materiálov systému 70 mm hospodárnosť vďaka minimalizovanému skladovaniu okien dodatočná tepelná a zvuková izolácia okien a zvýšenie bezpečnosti vďaka hlbšej drážke pre sklo viac istoty pri 13 mm osi pre kovanie zlepšená statika materiálov a celková pevnosť plastových okien optimalizovaný priebeh izotermických kriviek systému 70 mm nenáročná montáž okien a dverí.

Plastové okná a dvere so systémom 70 mm SELEC

Značka KBE uviedla na trh nový typ profilového okenného a dverového systému pod označený­m KBE System 70 mm SELECT. Nový produkt sa od predchádzajúcich na prvý pohľad odlišuje svojim dizajnom, ktorý sa vyznačuje štýlovo harmonicky zaoblenými líniamy materiálu. Neoddeliteľnou súčasťou okien a dverí nového dizajnu je tiež široká ponuka farebného prevedenia. atraktívný zaoblený dizajn systému a ergonomický tvar okien a dverí 5-komorová technológia plastových okien a dverí  rôzne dverí a farebné varianty použitého materiálu zdokonalená tepelná izolácia okien a dverí, vďaka 70 mm stavebnej hrúbke viac bezpečnosti pri 13 mm osi pre kovanie výborná statika plastových okien tesnenia v čiernom alebo šedom prevedený dodatočná tepelná a zvuková izolácia a zvýšenie bezpečnosti systému vďaka hlbšej drážke pre sklo.

Greenline

Náš prý príspevok k ochrane životného prostredia. Máte istotu, že už dnes vyhovujete požiadavkám na plastové okná "zajtrajška". Investujete do najmodernejšej okennej techniky. To zaistí hodnotu Vašich okien pre ďalšie generácie. Prispejete k zdravšiemu životnému prostrediu. Podporíte bez ďalších nákladov zdravý reťazec výrobcov, ktorý sa už vzdali používania ťažkých kovov.
Vylepšíte te si imidž Vašej firmy vďaka ochrane životného prostredia a súčasne budete vyrábať moderné a vysoko kvalitné okná. Greenline - ideálny argument pre oslovenie zákazníka s ekologickým cítením.

KBE - prehľad štandardných dekorov

 Golden Oak

 Mahagoni

 Nussbaum

 Anthrazit

Eiche dunkel

Unibraun

Cremeweiß

 Stahlblau

 Macore

 Mooreiche

 Moosgrün

 Silbergrau

 Dunkelgrün

Náš materiál dáva zmysel - hospodársky i ekonomický Vysokokvalitný PVC materiál z medzinárodného chemického závodu garantuje stabilitu, funkčnosť a životnosť profilov firmy KBE. Vybraté prý­sady robia náš materiál odolným proti poveternostným vplyvom, taktiež tvarovo a farebne stabilným. Súčasne prispievajú k nenáročnému spracovaniu. Výskum a vývoj v oblasti surový­n a technolýłgie stabilizátorov sú prvoradé úlohy dnes i v budúcnosti. V mnohých ekologických štúdiách o PVC boli preukázané silné stránky tohto materiálu oproti iným surovinám. Hodnoty sú hlavne v dlhej životnosti produktov, starostlivosti o tento materiál a taktiež v neobmedzených možnostiach recyklácie. Ako zakladajúci člen skupiny REWINDO pre recykláciu okien garantuje firma KBE opätovné použitie materiálov zo zhotovených plastových okien v uzavretom obehu materiálov.
Viac na http://www.rewindo.de/