Eurookná

Pravé drevo zaručuje útulnosť a teplo domova, drevené okná ladia s nábytkom, parketami ako aj dverami. Základom každého kvalitného eurookna je certifikovaný lepený hranol, ktorý zabráni skrúteniu sa produktu pri zmene vlhkosti. Drevené eurookná sú vyrobené z vysoko kvalitných hranolov... Drevené eurookná


Pravé drevo zaručuje útulnosť a teplo domova, drevené okná ladia s nábytkom, parketami ako aj dverami. Základom každého kvalitného eurookna je certifikovaný lepený hranol, ktorý zabráni skrúteniu sa produktu pri zmene vlhkosti. Drevené eurookná sú vyrobené z vysoko kvalitných hranolov, ktoré sa lepia z troch alebo štyroch lamiel výberového dreva s radiálnym a poloradialním sklonom vlákien. Tým sa zabezpečí tvarová stálosť a stabilita okna, alebo dverí.

Aby sme dokázali uspokojiť nároky každého zákazníka, okná aj dvere ponúkame v troch systémoch. Eurookná 68 Klasik sú základným a cenovo najvýhodnejším produktom.
 Okná a dvere so stavebnou hrúbkou 78 mm ponúkame v podobe Euro 78 Soft Line systému. Tieto eurookná je možné osadiť trojsklom až do tepelnej priestupnosti U=0,6W/m2K.
 Našich najnáročnejších zákazníkov dokážeme uspokojiť eurooknami Euro 88 Soft Line. Tieto okná, ale aj dvere sa dajú osadiť trojsklom extrémnej hrúbky 4/16/4/16/4.


K našim výrobkom ponúkame interiérové drevené parapety vyrobené z toho istého druhu dreva a ošetrené tou istou povrchovou úpravou ako okno. Ponúkame aj siete proti hmyzu napnuté na drevenom ráme zhodnom s oknom alebo dverami.
Na naše ponúkame aj širokú paletu tieniacej techniky.


Výrabáme a dodávame :
-eurookná, euro 68, 78 ,88 -soft line
-balkonové dvere, euro 68,78,88 -soft line
-vchodové dvere euro 68,78,88 -soft line
- interierové dvere
-parapety interierové a exterierové
-rolety a žalúzie
- sieťky proti hmyzu
Drevené eurookná